Hakkımızda

Biz Kimiz

Aktan Hidrolik Hakkında

1991 yılında, Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda Sanayi ve Endüstri alanında Mal ve Hizmetleri ile çalışmaya başlamış, 2013 yılında unvan değişikliği yaparak AKTAN HİDROLİK SAN TİC LTD ŞTİ olarak bu sahadaki çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluşumuzun ana ilkesi daima üretken, verimli çalışmak, yapıcı olmaktır Kuruluşumuzun Hidrolik Sektöründe başta Hidrolik Hortum, Hidrolik Hortum Rakoru, Komple Rakorlu Hidrolik Hortum, Çelik Çekme Boru, Bükümlü Boru, Metrik, JIC,BSP, ORFS Bağlantı Elemanları, Kelepçeler Basınç Ölçme Hortumları, Basınç Ölçme Saatleri, Quick Kaplinler, Küresel Vanalar, Hat Tipi Çek Valfler, Flanş Kepleri, Kaynaklı Flanş Kepleri Komple Sistem Dizaynı ve Malzeme Temini konusunda hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörlerde müşterilerimizin beklentilerine, topluma ve çalışanlarımıza katma değer yaratarak, en iyi şekilde cevap verir ve faydaları toplumla paylaşırız.

DEĞERLERİMİZ

1. Dürüst ve çalışkanız.
2. Her davranışta yapıcı ve çözüm odaklıyız.
3. Kurumsal değerlere bağlı kalarak yetki ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürettiğimiz malzemeler, piyasaya sunduğumuz ürünler ve hizmette daima en üst kalite seviyesine ulaşmak için azami özen göstereceğiz.

360

Biten Proje

2690

Müşteri Porföyü

420

Çözüm Ortakları

4315

Mutlu Müşteri

Ekibimiz

Çalışkan ve Dürüst Ekibimiz her daim sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Mr.Mike Banding

Manager

Ms.Sophia

Designer

Mr.Peter Pan

Developer

Mr.John Lee

Chairmen